مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین نمونه سنگ برای کف ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین سنگ کف ساختمانانواع سنگ کف ساختمانانواع سنگ کف و برخی کاربرد های آنها
سنگ کف

بهترین نمونه سنگ برای کف ساختمان به همراه کیفیت و درجه بندی سنگ و قیمت آن از طریق آنلاین در اختیار مصرف کننده و کلیه پیمانکاران قرار می گیرد.

بهترین نمونه سنگ برای کف ساختمان با توجه به این که در کجا باید نصب شود و نحوه سنگ کاری چگونه است به شما پیشنهاد می شود و انواع سنگ های ساختمانی و کاربرد هر یک را می توانید در سایت این مجموعه جستجو نموده و کارشناسان کلیه درخواست های شما را به خوبی پاسخگو هستند. سنگ های ساختمانی برای موارد متعددی مورد نیاز هستند و البته گزینش و خرید هر یک از انواع سنگ متناسب با نوع کار و میزان و متراژ مورد نیاز و نحوه سنگ کاری مورد سنجش قرار می گیرد.

بهترین سنگ کف ساختمان

از بین انواع سنگ ساختمانی که برای کف و کفپوش و پارکینگ ها در بازار موجود است بر اساس سلیقه، میزان هزینه ها و مقاومت و زیبایی هر یک از سنگ ها خریداران خاص خود را دارند و اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می گیرد می تواند راهنمای مناسب برای خرید موفق باشد. سنگ کف باید هم مقاومت بالا داشته باشد و هم در برابر گرما و سرما مقاوم بوده و نحوه سنگ کاری کف هم بایستی توسط افراد آگاه و متخصص انجام شود.

انواع سنگ کف ساختمان

کف ساختمان و یا پارکینگ و سالن ها برای این که زیبایی و مقاومت بهتری داشته باشند و کلیه موارد در انتخاب و خرید سنگ مانند مقاومت، ابعاد و کیفیت و رنگ مورد توجه قرار می گیرد و هزینه های جاری هم تاثیر دوچندان دارند که در کف ساختمان ها یا سالن ها سنگ های زیر را استفاده می کنیم:

  1. مرمر
  2. گرانیت 
  3. مرمریت 
  4. تراورتن

سنگ کف

سنگ ساختمانی به دلیل های بسیاری سال ها در آیتم اصلی و مصالح ساختمانی جهت طرح و رنگ برای کف سالن ها و ساختمان ها می باشد.

سنگ های ساختمانی باعث شده که از نظر تنوع رنگ های زیادی برخوردار باشد که هر فرد با استفاده از سلیقه خود ان را به عنوان بهترین نمونه سنگ کف ساختمان خود مورد پوشش قرار دهد.

 

انواع سنگ ساختمانی

 

تراورتن و مرمریت از جمله سنگ های مرسوم برای کف هستند و یا انواع مرمریت در رنگ های مختلف که می تواند برای بسیاری انتخاب و گزینه مناسب باشد.

انواع سنگ کف و برخی کاربرد های آنها

  • سنگ مرمریت :یکی از سنگ های ساختمانی در کف بوده که بشترین آن در در ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی بعه کار می رود.سنگ مرمریت بخاطر طرح و رنگ های مختلفی دارد که هر مدل آن با استفاده از سلیقه شماست.
  • سنگ گرانیت: یکی دیگر از سنگ های ساختمانی است که برای جاهای عمومی مانند: کف سالن دانشگاه ها پیاده رو ها و جاهای آموزشی تفریحی استفاده می شود.
  • سنگ تراورتن: این سنگ بخاطر این که نمای سنتی و باستانی دارد بیشتر در کف سالن های پذیرایی، سنگ فرش کف سالن کاربرد دارد.
  • سنگ مرمر: این سنگ از درخشندگی بسیار بالای که دارد معایبی از جمله: خراش پذیری و لکه پذیری به عنوان یکی از پر کار ترین سنگ در کف سالن ها است.

سنگ مرمریت

برای این که بتوانید گزینه های پیش روی خود را مطالعه کنید به سایت ما مراجعه نموده و تمام نمونه کارها را با اطلاعات و جزئیات مورد بررسی قرار دهید و هر گونه ملاحظات لازم را می توانید از کارشناس مربوطه دریافت کنید.

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “بهترین نمونه سنگ برای کف ساختمان”