مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش عمده انواع كوپ تراورتن

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع كوپ تراورتنویژگی های انواع کوپ تراورتنانواع كوپ تراورتنموارد مصرف سنگ تراورتنپخش عمده انواع كوپ تراورتنقیمت انواع كوپ تراورتن
انواع كوپ تراورتن

انواع كوپ تراورتن در معادن مختلف توسط کارگران مجرب و معدن کاران به صورت بلوک استراج می شود و جهت  فرآوری شدن به  کارخانجات سنگبری ارسال می گردد و توسط آنها به صورت عمده در بازار های فروش عرضه می شود.
در واقع می توان گفت کوپ سنگ به تکه سنگ های بزرگ استخراج شده از معدن می گویند که به وسیله دستگاه اره زنجیری و یا دستگاه های پیشرفته امروزی به شکل های مکعب یا مکعب مستطیل درمی آیند.
در واقع کوپ سنگ ها همان شکل اولیه سنگ های ساختمانی هستند که با توجه به ابعاد مختلف برش می خورند.

انواع كوپ تراورتن

ویژگی های انواع کوپ تراورتن

سنگ های تراورتن از جمله سنگ های ساختمانی پرمصرف می باشد که از رسوبات به جامانده از چشمه ها و یا رسوبات معدنی غارها، به وجود آمده است.
در واقع این سنگ آهکی متخلخل از سنگ مرمریت نرم تر است و در برابر تغییرات آب و هوایی و شرایط جوی متفاوت، بسیار مقاوم می باشد و تنوع رنگی بالایی دارد.
این سنگ را می توان در رنگ های کرم، سفید، شکلاتی، زرد، لیمویی و… در بازار یافت و همین امر باعث از بین رفتن محدودیت ها در استفاده از این سنگ ها در فضاهای بیرونی و داخلی ساختمان شده است.
این سنگ دارای رگه های بسیاری می باشد و به دو صورت موج دار و بدون موج فرآوری می شود.

انواع كوپ تراورتن

موارد مصرف سنگ تراورتن

این سنگ به دلیل رنگبندی های متنوع و کیفیت ها و قیمت های مختلفی که دارد، بسیار کاربردی است و می تواند در موارد زیر استفاده شود:

  • سنگ نمای ساختمان ها
  • سنگ نما کلاسیک
  • سنگ نما مدرن
  • سنگ نمای فضای داخلی
  • نمای دیوار راه پله، لابی و پارکینگ
  • سنگ مناسب برای محوطه سازی

سنگ های ممتاز و درجه یک بیشتر برای نمای بیرونی ساختمان های لوکس و گرانقیمت مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل قیمت بالای این سنگ، استفاده از آن در پروژه های ارزان قیمت و نمای داخلی اصلا مقرون به صرفه نمی باشد.

پخش عمده انواع كوپ تراورتن

انواع سنگ های تراورتن برای اینکه در بازارهای فروش عرضه شوند، از طرق شرکت ها و نمایندگی های پخش وارد بازارها شده و در اختیار خریداران عمده قرار می گیرند.
این شرکت ها به صورت مستقیم با کارخانجات تولیدی سرو کار دارند و به همین دلی قیمت ها را برای مشتریان تا حد امکان کم می کنند.

قیمت انواع كوپ تراورتن

قیمت این سنگ با توجه به سورت های مختلف تراورتن می تواند متفاوت باشد و عواملی مانند درجه و رنگ سنگ، ضخامت سنگ، بلندی و قد سنگ و… می تواند در قیمت گذاری موثر باشد.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.