مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ نما ساختمان از تولید در معادن تا اجرا برساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ نما ساختمان از چه اهمیت برخوردار است و آیا بر مقاومت ساختمان می افزاید؟ مراحل تولید در معادن تا اجراء بر ساختمان را از کجا می توانم تهیه کنم؟سنگ نما ساختمان در اجرای بر ساختمانسنگ های تراورتن به اشکال زیر استخراج می شوند:موارد مصرف سنگ های ساختمانیاطلاعات موجود در صنعت  سنگ ساختمانی
سنگ کاری ساختمان

سنگ نما ساختمان از چه اهمیت برخوردار است و آیا بر مقاومت ساختمان می افزاید؟ مراحل تولید در معادن تا اجراء بر ساختمان را از کجا می توانم تهیه کنم؟

همان طور که اطلاع دارید استفاده از سنگ نمای ساختمان در ایران و در بسیاری از کشورها مرسوم است و مراحل تولید هر یک از انواع سنگ های ساختمانی نشان دهنده کیفیت و پیشرفت تجهیزات است که بر کیفیت تولید و میزان مقاومت سنگ تاثیر مهمی دارد.

سنگ نما ساختمان در اجرای بر ساختمان

سنگ های نمای ساختمان بر اساس کیفیت، رگه، رنگ و شفافیت و عمق با یکدیگر تفاوت های فراوانی دارند.

سنگ های تراورتن به اشکال زیر استخراج می شوند:

  • ماشین برش و به وسیله فشار آب
  • ماشین های کانالینگ
  • سیم اره
  • اره های زنجیری

در نتیجه روش های استخراج و کیفیت در هنگام کار بر قیمت سنگ تاثیرگذار است.

برش سنگ توسط اره
برش سنگ توسط اره

سنگ ها از معدن به انبار انتقال داده می شوند و در این مرحله است که تجهیزات برش تخصصی به کار گرفته می شوند تا اسلب ها را با اندازه های مختلف برش دهند.

موارد مصرف سنگ های ساختمانی

سنگ نمای ساختمان یکی از مهمترین موارد مصرف سنگ های ساختمانی است و از آن جایی که دیوارها و کفپوش و کف ساختمان و حتی نمای درونی را می توان از انواع سنگ های تزئینی و ساختمانی پوشش دهی کرد، اهمیت ویژه سنگ های ساختمانی چندین برابر می شود.

سنگ نمای ساختمان، زیبایی و مقاومت را به همراه می آورد و با توجه به میزان هزینه ها و کارایی هر یک از سنگ ها می توانید انتخاب مناسبی را انجام دهید.

قطعات سنگ تراورتن ابتدا با ضخامت یکنواخت بریده می شوند و سپس با فرآیندهایی مانند تکه تکه شدن، جلا دادن و تراشیدن آماده می شوند و در این هنگام به فروشگاه ها منتقل می شوند.

اطلاعات موجود در صنعت  سنگ ساختمانی

سنگ های ساختمانی ذخایر معدنی باارزشی هستند. در صنعت سنگ ساختمانی را به عنوان یک صنعت اقتصادی مهم به شمار می رود. این صنعت به صورت یک زنجیره که کنترل و کیفیت این زنحیر در ایران است . به موجب کم شدن بهره برداری در این صنعت شده است.

کیفیت سنگ ساختمانی  تابع عوامل مختلفی که وجود ناپیوستگی ها، حفره ها، فضاهای خالی و لایه بندی های ظریف روی سنگ تاثیر منفی دارد.

سنگ ساختمانی صنعتی با موجود مسائل و مشکلات ایمنی و زیست محیطی، به عنوان یک صنعت اقتصادی مهم در دنیا به سرعت در حال رشد و توسعه است.

این مجموعه گزارش درمورد سنگ ساختمانی از معدن تا اجرا در ساختمان  اماده همکاری با مصرف کننده عمده و جزئی است. با ما در این سایت در ارتباط باشید.

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “سنگ نما ساختمان از تولید در معادن تا اجرا برساختمان”