مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید آنلاین تراورتن عباس آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرید آنلاین تراورتن درجه یکجدول آنالیز سنگ تراورتنبهترین انواع سنگ تراورتن ایرانفروش کوپ تراورتن حاجی آباد بدون واسطهفروش لاشه های تراورتن آتشکوه به طور مستقیم از معدن
تراورتن عباس آباد

قیمت خرید آنلاین تراورتن عباس آباد را از کدام سایت ها می توانم به دست بیاورم؟ آبا امکان خرید و فروش با قیمت مناسب و بدون واسطه فراهم شده است؟

قیمت خرید آنلاین تراورتن همه روزه در سایت های معتبر درج می شود. این قیمت ها به کیفیت و رنگ تراورتن و یا معدنی که از آن استخراج شده است بستگی دارد و از این جهت می توانید بهترین و مناسبترین قیمت ها را دریافت و بعد از ارزیابی اقدام به خرید نمایید.

قیمت خرید آنلاین تراورتن درجه یک

قیمت خرید آنلاین تراورتن درجه یک

درجه بندی و قیمت گذاری سنگ تراورتن به صورت کوپ، اسلب و تایل و فرآوری شده متفاوت است. سنگ تراورتن مورد نظر خود را می توانید با توجه به هزینه های در نظر گرفته شده و یا مکانی که نیاز به سنگفرش دارد انتخاب نمایید.

رنگ و میزان متراژ مورد نیاز هم در انتخاب سنگ موثر است. رنگ بندی تراروتن به نوعی است که می توان آن را به دو صورت موج دار و بی موج برش داد. هر چقدر که رنگ سنگ تراورتن روشن تر باشد کیفیت و قیمت آن بیشتر است و از جمله مشهورترین سنگ های تراورتن در ایران حاحی آباد، عباس آباد، دره بخاری، سیلور کاشان و سنگ آقا محمدی است. قیمت خرید آنلاین تراورتن به صورت لیست در اختیار شرکت ها قرار می گیرد.

جدول آنالیز سنگ تراورتن

LOI Fe2O3 SO3 CaO K2O SiO2 MgO
16/43 38/0 08/0 72/55 03/0 28/0 35/0

بهترین انواع سنگ تراورتن ایران

بهترین انواع سنگ تراورتن ایران

همان گونه که در بالا اشاره کردیم ایران یکی از بزرگترین تولید کننده ها و صادر کنندگان سنگ تراورتن در جهان است. انواع بسیاری از سنگ تراورتن که قیمت خرید آنلاین آن ها موجود است عبارتند از :

 • تراورتن سیلور
 • تراورتن قرمز آذر شهر
 •  تراورتن لیمویی
 • تراورتن دره بخاری
 • تراورتن آبگرم محلات
 • تراورتن عسلی کاشان

که این ها نمونه هایی از پرصادرات ترین انواع تراورتن ایران هستند.برای دریافت قیمت خرید آنلاین تراورتن می توانید به سایت و اطلاعات موجود در آن مراجعه نمایید.

فروش کوپ تراورتن حاجی آباد بدون واسطه

سنگ تراورتن حاجی آباد جزو پر فروش ترین سنگ های تراورتن در ایران می باشد که بیشتر مصرف داخلی دارد. این سنگ به دلیل مقاوت و جنس خوبی که دارد مورد پسند انبوه سازان و معماران ساختمان قرار می گیرد. البته قیمتن مناسب سنگ تراورتن حاجی آباد بی تاثیر در این انتخاب نیست. سنگ تراورتن حاجی آبتد در رنگ های:

 • تراورتن حاجی آباد سفید
 • تراورتن حاجی آباد کرم روشن
 • تراورتن حاجی آباد کرم بژ
 • تراورتن حاجی آباد شکلاتی 
 • تراورتن حاجی آباد ابر و بادی

وجود دارد. این معدن قادر به تولید تناژ بسیار بالا در روز می باشد. برای همین پشتوانه خوبی برای تولید سنگ بریده تراورتن حاجی آباد می باشد.

برای خرید انواع کوپ، تک کوپ، دو کوپ و لاین کوپ های تراورتن حاجی آباد با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید.

فروش لاشه های تراورتن آتشکوه به طور مستقیم از معدن

فروش لاشه های تراورتن آتشکوه به طور مستقیم از معدن

از قدیم از لاشه های تراورتن ها برای تولید سنگ های تزینی مانند مجسمه، صراحی، پایه آیفون ، ستون، سر ستون و… استفاده می شد. برای خرید کوپ و نیم کوپ و  لاشه های تراورتن آتشکوه می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید و خرید خود را از داخل معدن آتشکوه انجام دهید.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “قیمت خرید آنلاین تراورتن عباس آباد”