مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اسلب مرمریت مارشال

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت اسلب مرمریت مارشالعوامل موثر بر قیمت سنگ مرمریت مارشال
اسلب مرمریت مارشال

قیمت اسلب مرمریت مارشال را چگونه و از کجا دریافت کنم؟ تفاوت قیمت سنگ اسلب و کوپ چقدر است و کدام یک برای سفارش خرید مناسب تر است.

قیمت سنگ مرمریت بر اساس سایز و کیفیت و رنگ متفاوت است و مثلا قیمت اسلب سنگ مرمریت مارشال با دیگر انواع خود در این مجموعه تفاوت داشته و به جهت زیبایی که این سنگ دارد هیچگونه شکی نیست که با توجه به کیفیت و رنگ این سنگ می توان آن را در ردیف سنگ های گران قیمت قرار داده است.

اسلب مرمریت مارشال
اسلب مرمریت مارشال

قیمت اسلب مرمریت مارشال

سنگ مرمریت مارشال زمینه ای مشکی دارد و با رگه هایی به رنگ طلایی و سفید بر سطح خود زیبایی خاصی دارد و سنگ اسلب مرمریت برای فضاهای بزرگ و لوکس و پروژه های خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ اسلب مرمریت مارشال برای صادرات هم مناسب است و ظرافت های موجود در این سنگ آن را بسیار محبوب کرده است و قیمت اسلب سنگ مرمریت مارشال می تواند تحت تاثیر عوامل متعددی متفاوت است.

اسلب مرمریت مارشال در بازار ایران بیشتر مصرف می شود و این سنگ در پروژه هایی که مصرف سنگ در آن ها مهم است با وجود گران بودن باز هم در اولویت قرار می گیرد.

نوع سنگ قیمت
اسلب مرمریت لئوپارد 130000
اسلب مرمریت دهبید 100000
اسلب مرمریت مارشال 110000
اسلب مرمریت کاشان 120000
اسلب مرمریت کرم نی ریز 200000

عوامل موثر بر قیمت سنگ مرمریت مارشال

با وجود این که قیمت سنگ مرمریت مارشال گران است اما همچنان در مقایسه با مشابه آن در سنگ های خارجی پایین تر است و عوامل موثر بر قیمت سنگ مرمریت مارشال عبارتند از: سورت سنگ و ابعاد اسلب مرمریت مارشال، متراژ و میزان برش کاری در تعیین قیمت بسیار موثر است.

بعد از این که کلیه این امکان ها مورد ارزیابی قرار گرفت می توان قیمت دقیق اسلب مرمریت مارشال را اعلام کرد.

همواره کارشناسان ما می توانند به صورت آنلاین شما را در انتخاب سنگ مرمریت و میزان خرید و همچنین انتخاب سنگ مورد نظر دیگر آماده همکاری خواهند بود.

منبع سایت”www.sangmarmarit.ir”

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.