مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوپ ممتاز تراورتن حاجی آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش کوپ ممتاز تراورتن فروش مستقیم کوپ تراورتن حاجی آباد از معدنتنوع سنگ تراورتن و مصرف در ساختمان ها
تراورتن حاجی آباد

فروش کوپ ممتاز تراورتن حاجی آباد و سوپر و درجه یک این سنگ از طریق این مجموعه با قیمتی مناسب و ارزان آغاز شده است و می توانید قیمت ها را از طریق سایت هم دریافت نمایید.

تراورتن حاجی آباد
تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن حاجی آباد را می توان به جرات یکی از بهترین انواع تراورتن ایران و جهان به شمار آورد که به خوبی دارای خصایص و خصوصیات سنگ های درجه یک را دارد. فروش کوپ ممتاز تراورتن با برآورد و تشخیص کارشناسان انجام می شود و برای صادرات و یا برای تامین نیازهای پروزه های بزرگ مناسب است.

قیمت فروش کوپ ممتاز تراورتن

قیمت سنگ های ساختمانی و تزئینی بر اساس نوع سنگ متغیر است و البته کیفیت و مرغوبیت کوپ و سینه کار و موجودی سنگ هم در ارزش گذاری سنگ ها تاثیر مستقیم دارد.

تراورتن حاجی آباد بسیار یکدست و خوش رنگ و البته بدون شکستگی است و فروش کوپ ممتاز تراورتن با قیمت ارزان تر می تواند میزان هزینه های کار را تا اندازه زیادی کاهش دهد. سنگ تراورتن برای نمای ساختمان و کفپوش و برای استخر به دلیل قیمت مناسبی که دارد مورد توجه فراوان است. فروش کوپ ممتاز تراورتن مستقیم از معدن انجام می شود.
کوپ تراورتن حاجی آباد
کوپ تراورتن حاجی آباد

 فروش مستقیم کوپ تراورتن حاجی آباد از معدن

فروش کوپ ممتاز

در مجموعه تجارت لعل کیان می توانید کوپ تراورتن حاجی آباد را به صورت مستقیم و بدون واسطه از معدن خرید کنید. همین امر باعث افزایش بی رویه قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد نمی شود. شما می توانید به صورت لاینی یا انتخابی کوپ تراورتن حاجی آباد را بخرید.جهت هماهنگی برای بازدید از معدن و خرید کوپ با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید.

ما ماهانه تناژ بسیار بالایی از کوپ تراورتن حاجی آباد را به سراسر کشور ارسال می کنیم از جمله : اصفهان، تهران، رضوان شهر اصفهان، شیراز، قم، اراک، مشهد و….

تنوع سنگ تراورتن و مصرف در ساختمان ها

تراورتن مانند دیگر سنگ های ساختمانی دارای کیفیت و طیف رنگ های بسیار متنوع است اما همان طور که می دانید معمولا بیشتر سفید و یا مایل به سفید در طبیعت یافت می شود.

ضخامت آن برای مناطق گرم و یا مناطقی با آب و هوای سرد هم مناسب است و همین امر موجب می شود که برای نمای بیرونی و یا استخرها از سنگ تراورتن استفاده شود.

جدول آنالیز سنگ تراورتن حاجی آباد
HARDNESS D.C.S DENSITY WA
15% 72.2KG 255KG 0.6%

البته این سنگ در رنگهای دیگری نیز یافت خواهند شد مانند

 • تراورتن سفید
 • تراورتن قهوه ای
 • تراورتن سیلور یا دودی
 • تراورتن لیمویی
 • تراورتن قرمز
 • تراورتن کرم

بعضی از این رنگ های ذکر شده شاید غیر معمول باشند و گران تر و کمیاب هستند و سخت تر برای مصرف کننده تامین می شوند.اما تراورتن حاجی آباد به نسبت دیگر تراورتن ها قیمتمناسب تری دارد با اینکه از لحاظ جنس با آنها برابری دارد.

سنگ تراورتن حاجی آباد از لحاظ رنگ به دسته های زیر تقسیم بندی می شود:

 • تراورتن سفید حاجی آباد
 • تراورتن ابر و باد حاجی آباد
 • تراورتن کرم حاجی آباد
 • تراورتن بژ حاجی آباد
 • تراورتن شکلاتی حاجی آباد

که هر کدام از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت هستند.

سنگ تراورتن حاجی آباد یکی از مزایایی که دارد این هست که سنگی یک دست می باشد و زیبایی خاصی را به نمای ساختمان می دهد. می توان از سنگ تراورتن حاجی آباد در محوطه پارکینگ و حیاط هم استفاده کرد جون از مقاومت خوبی بر خوردار هست.

 

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “فروش کوپ ممتاز تراورتن حاجی آباد”