مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش مرمریت و انواع کوپ آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش مرمریت به صورت کوپانواع سنگ های کوپ ساختمانیتوضیحات در مورد سنگ مرمریتویژگی های سنگ مرمریتمعایب سنگ مرمریتمزایای سنگ مرمریت
مرمریت کرم نی ریز

قیمت فروش مرمریت و انواع آن را از کجا می توانم به دست بیاورم؟ آیا سنگ مرمریت و انواع کوپ آن برای از طریق آنلاین قابل تهیه و خریداری است؟

قیمت فروش مرمریت به عوامل متعددی بستگی دارد و تنوع سنگ های ساختمانی و تزئینی و مقدار مصرف و تناژ مورد نیاز و یا خرید سنگ به صورت کوپ و یا فرآوری شده می تواند در قیمت گذاری تاثیر دو چندان بگذارد.

کوپ مرمریت لئوپارد
کوپ مرمریت لئوپارد

کوپ مرمریت همان گونه که می دانید مستقیم از معدن استخراج می شود و این مجموعه با توجه به این که فروش را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می دهد می تواند قیمت فروش مرمریت را به صورت ارزان تری به شما اعلام کند.

قیمت فروش مرمریت به صورت کوپ

بسیاری از شرکت ها و کارخانجات نیاز خود به سنگ را به صورت کوپ اعلام می کنند و سپس سنگ در اختیار کارخانجات قرار میگیرد تا برش و فرآوری بر روی آن ها صورت بگیرد. زمانی که به صورت مستقیم و بدون واسطه این کار انجام شود قطعا قیمت ها هم مقرون به صرفه تر خواهد بود.

کوپ مرمریت نی ریز
کوپ مرمریت نی ریز

سنگ مرمریت نه تنها برای مصارف ساختمانی کاربرد دارد بلکه برای تولید انواع صنایع دستی هم به کار گرفته می شود و این امر با توجه به کیفیت و رنگ های متنوع این سنگ و میزان ساب پذیری بالای آن می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد.

انواع سنگ های کوپ ساختمانی

سنگ ها بر اساس نوع و درجه کیفی دسته بندی می شوند و از طرفی میزان نیاز و هزینه ای که خریدار در نظر می گیرد خریداری می شوند.

سنگ های کوپ قدرت انتخاب و مانور را برای شما بیشتر می کنند و از طرفی هم سنگ های کوپ و سنگ های برش داده شده و یا قیمت فروش مرمریت با قیمت سنگ تراورتن تفاوت هایی دارد و این تفاوت به نوع سنگ، کیفیت و درجه استاندارد سنگ ساختمانی بستگی دارد.قیمت فروش مرمریت و انواع کوپ آن را از کارشناسان ما بخواهید.

کوپ مرمریت
کوپ مرمریت

توضیحات در مورد سنگ مرمریت

سنگ مرمریت یکی از زیبا ترین سنگ هایست که نظر بسیاری را به خود جلب  می کند. این سنگ ار دسنه سنگ های دگرگون شده است که به دلیل خلل و فرج کمتری که نسبت به سنگ تراورتن مقاومت نسبی و وزن بیشتری دارد.

مرمریت لئوپارد
مرمریت لئوپارد

ویژگی های سنگ مرمریت

با توجه به معادن فراوان در داخل ایران سنگ مرمریت را به قیمت مناسب و تنوع بسیار می توان یافت. در اغلب مرمریت ها  طرح خطوط بسیاری را شاهد خواهم بود که این خطوط به هبچ وجه قابل لمس نیست که سبب زیبا شدن آن است.

معایب سنگ مرمریت

نا مقاوم در برابر شراط باران های اسیدی و مواد شوینده

احتمال یخ زدگی و شکست لایه های بیرون در بیشتر سورت ها

در صورت استفاده از نوع ساب خورده به عنوان کف پوش، سطح مرمریت در برابر خط و خش مقاوم نخواهد بود.

و…

مزایای سنگ مرمریت

زیبایی و تنوع رنگ و طرح

انتخاب مناسب برای فضاهای داخلی بنا در کف و دیوار ها

سطح کاملا یکدست و یکنواخت نسب به سنگ تراروتن

مقاومت در شرایط قلیایی

و…

 

برای ثبت سفارش خود اطلاعات مربوطه را ثبت نمایید و همکاران ما با شما تماس می گیرند.

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “قیمت فروش مرمریت و انواع کوپ آن”