مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سنگ ساختمانی و ارسال به تمام شهرهای کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت فروش سنگ ساختمانی کاربرد سنگ ساختمانیفروش ویژه سنگ نمافروش سنگ چرمیخرید سنگ کف ساختمانفروش سنگ ساختمانی مرغوبقیمت فروش انواع سنگ های نما و ساختمانیفروش سنگ ساختمانی به تمام شهرهافروش اینترنتی سنگ ساختمانی
مرمریت

فروش سنگ ساختمانی و ارسال به تمام شهرهای کشور با کمترین زمان و قیمت ارزان و بدون واسطه از طریق این سایت و مجموعه همکاران را تجربه خواهید کرد.

فروش سنگ ساختمانی و ارسال به تمام شهرهای کشور با امکانات ویژه و با قیمت رازان انجام می شود و از آن جایی که می توانید انتخاب بهتر و مناسب تری داشته باشید در نتیجه در هزینه هایتان هم صرفه جویی می شود.

شرکت فروش سنگ ساختمانی

سنگ های ساختمانی همواره مورد نیاز و مصرف بیشتر پروژه ها و مصرف کننده های عمده و خانگی قرار دارند و به جهت این که تنوع این محصولات بسیار زیاد است در هنگام ثبت سفارش می توانید از گزینه های بسیاری برای خرید دیدن نمایید.

شرکت تجارت لعل کیان سالهاست در زمینه تولید و فرآوری انواع سنگ ساختمانی فعالیت دارد لذا این شرکت فروش سنگ ساختمانی خود را در فضای مجازی نیز گسترش داده تا دسترسی مشتریان به محصولات خود را آسان تر کند و این برای کاهش هزینه ها و همین طور زمان برای مشتریان به صرفه تر خواهد بود.

مرمر پرتقالی مشهد
مرمر پرتقالی مشهد

 کاربرد سنگ ساختمانی

سنگ های ساختمانی در جاهای مختلف از ساختمان استفاده می شود که در زیر کاربرد های زیادی را بیان می کنیم:

 • سنگ نما
 • سنگ کف
 • سنگ حیاط
 • پله
 • راه پله
 • سنگ آسانسور
 •  سنگ دیوار
 • سنگ قرنیز
 • سنگ پشت کار
 • سنگ کابینت
 • پایه های آیفون
 • نرده سنگی(صراحی)
 • سر ستون و گل سنگی
 • سنگ در پوش
 • سنگ پارکینگ
 • روشویی سنگی
 • مجسمه سنگی
 • و….

شرکت تجارت لعل کیان شما مشتریان عزیز را در زمینه خرید و انتخاب سنگ و کاربرد بهتر آن در ساختمان راهنمایی می کند.

فروش ویژه سنگ نما

سنگ نمای ساختمان جزو اصلی ترین سنگ های کاربرده شده در ساختمان می باشد. سنگ نما را باید طوری انتخاب کرد که هم ساختمان زیبا باشد و هم اینکه از نظر جنس هم باید در برابر عواملی مانند باران  های اسیدی مقسساوم باشد. بهترین و مناسب ترین سنگ برای نما سنگ تراورتن هست. حالا بسته به نوع سلیقه و هزینه ایی که برای ساختمان در نظر گرفته شده از انواع سنگ تراورتن می توان استفاده کرد.

از سنگ تراورتن به دو شکل در نما استفاده می شود:

 1. نمای کلاسیک
 2. نمای رومی

گاهی اوقات از یک نوع فر آوری سنگ به نام چرمی نیز در ساختمان استفاده می شود.

فروش سنگ چرمی

سنگ چرمی یک نوع فرآوری هست که اغلب برای سنگ های تراورتن استقاده می شود اما در برخی موارد سنگ های مرمریت را نیز چرمی می کنند. یکی از معایب سنگ چرمی این است که اگر در معرض هوا و دوده قرار بگیرد کثیف جلوه می دهد و تمیز کردن و شستن آن زیبایی اولیه را ندارد.

سنگ ساختماني

بنابر این توصیه ما این هست که از سنگ تراورتن چرمی در داخل ساختمان استفاده شود.

خرید سنگ کف ساختمان

انواع سنگ ساختمانی را می توان به عنوان سنگ کف ساختمان به کار برد اما ما در این زمینه توضیحاتی را به شما خواهیم داد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. از سنگ گرانیت ،مرمریت و گاهی اوقات از تراورتن برای پارکینگ بکار می برند. از سنگ مرمریت بیشتر در لابی ساختمان ها و کف منزل استفاده می شود.

فروش سنگ ساختمانی

در ساختمان های لوکس هم از سنگ مرمریت در سرویس های بهداشتی نیز استفاده می شود.از سنگ های مرمر و ترااونیکس خیلی کم در کف ساختمان استفاده می کنند و ذلیل آن هم شکننده بودن آنهاست.

فروش سنگ ساختمانی مرغوب

آن چه که باید در هنگام خرید سنگ های ساختمانی دقت شود میزان نیاز و هزینه های مصرفی مالک و یا نوع و کیفیت هر یک از نواع سنگ های ساختمانی است و با توجه به مشاوره رایگان کارشناسان ما می توانید نمونه های مورد نیاز خود را به بهترین شکل خریداری نمایید و با ثبت سفارش ما در سریع ترین زمان ممکن اقدام به بارگیری و ارسال خواهیم نمود.

اقلیم و موقعیت در موقعیت کاری شما بسیار مهم است و میتوانید با توجه به مجموع این عوامل اقدام به خرید انواع سنگ ساختمانی نمایید.

قیمت فروش انواع سنگ های نما و ساختمانی

قیمت های سنگ ساختمانی را می توانید به صورت آنلاین در سایت تجارت لعل کیان از مشاوران این مجموعه جویا شوید. سنگ های ساختمانی از قیمت 30000 تومان ارزان قیمت تا گران ترین آنها در شرکت تجارت لعل کیان به هر متراژی به فروش می رود.

فروش سنگ ساختمانی به تمام شهرها

یکی از عوامل مهمی که در انتخاب و خرید انواع سنگ های ساختمانی مانند تراورتن، مرمریت و یا مرمر و گرانیت تاثیر بسزایی دارد میزان متراژ و هزینه های اقتصادی است و البته نوع آب و هوا و مسائل فرهنگی در مصرف این سنگ ها تاثیر مستقیم دارد.

سنگ تراورتن ساده حاجی آباد

فروش اینترنتی سنگ ساختمانی

می توانید برای انتخاب راحت تر و اطلاع از انواع سنگ های ساختمانی و میزان مقاومت و کارکرد هر یک به سایت و کانال مراجعه نموده و شرایط بهینه سازی مصرف سنگ های ساختمانی را بررسی نمایید. امکان فروش و ارسال انواع سنگ های ساختمانی در هر شهری برای ما ممکن است.که این یکی از مزایای فروش اینترنتی سنگ ساختمانی شرکت تجارت لعل کیان است.

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “فروش سنگ ساختمانی و ارسال به تمام شهرهای کشور”