مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم اسلب تراورتن سیلور

آنچه در این مقاله می خوانید...

عرضه مستقیم اسلب تراورتنسنگ های تراورتن و خصوصیات آن هاقیمت سنگ تراورتن
اسلب تراورتن سیلور

عرضه مستقیم اسلب تراورتن سیلور برای مصرف در پروژه های بزرگ و کوچک ساختمانی و یا برای کارخانجات و پیمانکاران با قیمت بسیار ارزان انجام می شود.

عرضه اسلب تراورتن اگر به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت گیرد می تواند به میزان قابل توجهی در کاهش هزینه ها به شما کمک نماید. بهترین تراورتن سیلور که  از معادن متنوع ایران استخراج می شود به صورت اسلب و کوپ و برای فروش و حتی برای صادرات آماده سازی می شود. خرید تراورتن برای پروژه های مختلف ساختمانی و ادرای انجام می شود و اسلب تراورتن در اندازه های بزرگ تهیه می شود که برای پروژه های مختلف و نصب برای نمای ساختمان ارجحیت دارد.

عرضه مستقیم اسلب تراورتن

برای خرید هر نوع سنگ ساختمانی و تزئینی بهترین شیوه های خرید سبب می شود که در کاهش هزینه ها موفق تر باشید. خرید بدون واسطه و عرضه مستقیم اسلب از طریق آنلاین و با مشاهده کاتالوگ های موجود به شما کمک می کند که انتخاب بهتری داشته باشید.

تراورتن سیلور سنگی است که از سنگ های طبیعی به شمار می رود و از معادن تکاب استخراج می شود و یکی از بهترین سنگ دودی یا همان سیلور در کشورمان محسوب می شود. برای نمای ساختمان تخلخل این سنگ بسیار مناسب است و مقاومت سایشی قابل قبول این سنگ موجب می شود که برای بسیاری از پروژه ها مقبولیت لازم را داشته باشد. عزضه مستقیم و بدون واسطه می تواند در قیمت نهایی و میزان سفارش موثر باشد.

سنگ های تراورتن و خصوصیات آن ها

سنگ های تراورتن از مصرف بالایی برخوردار هستند و خصوصیات آن ها و گستردگی انواع سنگ تراورتن موجب شده است که این سنگ به صورت کوپ و استایل در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد. علاوه بر نمای بیرونی از سنگ اسلب تراورتن می توان برای لابی و طرح های داخلی هم استفاده نمود.

کوپ تراورتن سیلور

 

فرآوری سنگ تراورتن و میزان موجودی از یک سورت بخصوص در قیمت آن اهمیت دارد. سنگ سیلور به دلیل طیف رنگ وسیعی که دارد و همچنین قیمت مناسب آن برای بسیاری از تولید کننده ها و شرکت ها اهمیت فوق العاده دارد.

قیمت سنگ تراورتن

قیمت سنگ تراورتن بر اساس نوع معدنی که سنگ از آن استخراج شده است تعیین می شود. قیمت سنگ تراورتن به روز شده است و به همین جهت می توانید با توجه به نوع سنگ و نیاز خود و همچنین بر اساس موجودی روزانه سایت را چک کرده و از تغییرات قیمت ها آگاه شوید.

نوع سنگ

قیمت

اسلب تراورتن عباس آباد(سوپر)

۴۲۰۰۰۰

اسلب تراورتن عباس آباد(ممتاز)

۳۸۰۰۰۰

اسلب تراورتن عباس آباد(درجه یک)

۳۳۰۰۰۰

اسلب تراورتن حاجی اباد(ممتاز)

۲۲۰۰۰۰

اسلب تراورتن حاجی آباد(درجه یک) کرم

۱۷۰۰۰۰۰

اسلب تراورتن حاجی آباد(درجه دو) کرم

۱۲۰۰۰۰

اسلب تراورتن حاجی آباد(درجه یک) تیره

۸۰۰۰۰

اسلب تراورتن دره بخاری(سوپر)سفید

۴۱۰۰۰۰

اسلب تراورتن دره بخاری(درجه یک) کرم

۳۸۰۰۰۰

اسلب تراورتن سیلور

۲۵۰۰۰۰

اسلب تراورتن گردویی

۱۱۰۰۰۰

در این مجموعه می توانید انواع سنگ اسلب تراورتن و مرمریت و گرانیت را دریافت نموده و از طریق کارشناسان این امر به سادگی امکان پذیر خواهد بود. طیف وسیعی از سنگ های تراورتن در این مجموعه ارائه می شوند که با توجه به قیمت و متراژ و عرضه مستقیم می توانید سنگ مورد نیاز خود را خریداری کنید. سنگ مرمریت لاشتر یا همان پیترا برای مصارف گوناگونی توصیه می شود که قیمت ارزان دارد.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.