مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع سنگ مرمریت و قیمت به روز آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سنگ مرمریتقیمت روز سنگ مرمریتقیمت سنگ مرمریت و عوامل تاثیرگذار
مرمریت

انواع سنگ مرمریت کدام است و از کجا می توان این سنگ های ساختمانی را به قیمت روز آن ها و با کیفیت بالا تهیه نمود؟

انواع سنگ مرمریت در ایران کدام ها هستند و برای چه منظوری از این سنگ ها استفاده می شود و آیا مرکزی وجود دارد که قیمت به روز آن ها و انواع سنگ های ساختمانی را بدون واسطه دریافت کنیم؟

این مجموعه بازرگانی به جهت این که با تکیه بر توان کارشناسان و دانش فنی به روز استوار است توانسته است که بهترین خدمات در امر خرید و فروش سنگ های ساختمانی را در اختیار شما بگذارد.

سنگ مرمریت انواع مختلف دارد که از جمله می توان به سنگ مرمریت رویال، مرمریت بیرجند، آرک، کویر، لئوپارد قم، بسطام، رویال خوی و دیگر انواع این سنگ اشاره کنیم که هر یک با کیفیت و رنگ منحصر به فرد به شما معرفی می شود.

انواع سنگ مرمریت

انواع سنگ مرمریت

علاوه بر انواع مختلفی که در بالا ذکر کرده ایم بسیاری دیگر از انواع سنگ مرمریت در کشور ما از معادن مختلفی استخراج می شوند مانند مرمریت امپریال، مرمریت نمین و زیتونی و بسیاری دیگر از انواع سنگ مرمریت با قیمت بسیار عالی .توانایی عرضه آن را ایجاد کرده ایم و کلیه شرکت ها و بازرگانان و شرکت های ساختمانی می توانند از امکانات موجود در سایت بهره لازم را ببرند.

قیمت روز سنگ مرمریت

قیمت روز سنگ مرمریت

همان گونه که متذکر شده ایم زمانی که برای سفارش خرید اقدام می کنید می توانید از کلیه اطلاعات موجود در سایت به صورت رایگان بهره مند شوید و قیمت های هر یک از انواع سنگ مرمریت را بررسی کرده و با توجه به نوع مصرف و متراژ و کیفیت و هزینه های که در نظر گرفته اید می توانید اقدامات لازم را انجام دهید و این امر از جمله خدماتی است که ما به شما ارائه می کنیم تا بتوانید راضی و خوشنود و با قیمت مناسب اقدام به خرید نمایید.

مرمریت جوشقان

قیمت سنگ مرمریت و عوامل تاثیرگذار

قیمت سنگ مرمریت به عوامل های زیر بستگی دارد عبارت اند از :

  1. آنالیز و کیفیت سنگ
  2. طرح و رنگ های متفاوت
  3. ابعاد و قطر
  4. سورت دقیق
  5. نوع فراوری سنگ

 نکته :(مهمترین کیفیت یک سنگ آنالیز فیزیکی و شیمیایی آن است که هر چقدر آنالیز سنگ مرمریت به حد مطلوب خود نزدیک باشد از نظر کیفیت بالاتری برخوردار است و قیمت بالاتری هم خواهد داشت که تنوع زیادی نسبت به سنگ های ساختمانی دارد).

سنگ مرمریت بیشتر در سنگ فرش ها به کار می رود که سنگ فرش باید بتواند فشار زیادی را تحمل کند و مقاومت بالایی داشته باشد. هرچقدر ابعاد و ضخامت سنگ بیشتر باشد از نظر قیمت آن هم بالاتر است.

سنگ های مرمریت سورت های مختلفی دارد که بعد از مرحله برش و ساب، سورت بندی می شود.

فراوری سنگ مرمریت نقش بسیاری در قیمت این سنگ دارد نوع فراوری سنگ از جمله: اپوکسی یا رزین، استفاده از UV یا همان تکنولوژی، برش دقیق و گونیا بودن سنگ، ساب خوردگی و پولیش، توری پشت سنگ مرمریت و نوع بسته بندی و حمل و نقل در فیمت سنگ تاثیر خواهد داشت.

برای ثبت سفارش و اطلاعات دقیق خود لطفا با ما در تماس باشید یا در سایت ما از بروز ترین خبرها با اطلاع شوید.

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “انواع سنگ مرمریت و قیمت به روز آن”