مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کوپ تراورتن عباس آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید کوپ تراورتن معادن ایران برای صادراتنحوه فروش و پیش خرید سنگ تراورتنکوپ سنگ چیست؟رساندن سنگ خام از معدن به کارخانه
معدن عباس آباد

کوپ تراورتن عباس آباد از جمله سنگ های بسیار شناخته شده و مورد استقبال است که با رنگ های متنوع و درجه بندی کیفی به فروش می رسد.

بیشتر مصارف عمده و یا صادرات از طریق سفارش خرید به صورت کوپ سنگ تراورتن است. از جمله سنگ های تراورتن مشهور می توان به تراورتن عباس آباد، حاجی آباد، دره بخاری و کاشان اشاره کرد.

خرید کوپ تراورتن معادن ایران برای صادرات

خرید و فروش کوپ تراورتن بیشتر برای صادرات است. کشورهای اروپایی و آسیایی و همچنین کشورهای همسایه ایران مصرف کننده عمده انواع سنگ ایران از جمله انواع تراورتن هستند. سنگ تراورتن دارای برتری ها و مزایای فراوان است که مورد استقبال قرار گرفته است.

تراورتن موج دار عباس آباد

برای قضاهای بیرونی ساختمان و همچنین برای کف و نمای ساختمان حتی به صورت تلفیقی از این سنگ استفاده می شود. کوپ تراورتن به صورت مستقیم از معدن استخراج می شود و بارگیری آن با شرایط مناسب و تحت قوانین گمرکی انجام می شود و به صورت مستقیم به بندر ارسال می گردد.

نحوه فروش و پیش خرید سنگ تراورتن

فعالیت سایت های مختلفی در زمینه خرید و فروش انواع سنگ تراورتن سبب شده است که خریدار با دقت و وسواس بیشتری دست به انتخاب بزند. میزان متراژ مصرفی و نوع و کیفیت سنگ و همچنین شهر و یا کشور مقصد و میزان تقبل هزینه ها از جمله عوامل تاثیرگذار در پیش خرید و یا خرید سنگ تراورتن عباس آباد است.

 معدن عباس آباد
معدن عباس آباد

کوپ سنگ چیست؟

کوپ سنگ: معادن سنگ برای استخراج سنگ از دل کوه های سنگی آن ها را با دستگاهی به نام اره زنجیری و یا دستگاه های فوق پیشرفته دیگر که به شکل مکعب یا مکعب مستطیل در میاورند که به این سنگ ها کوپ سنگ می گویند.

کوپ سنگ ها مستقیم در بازار سنگ عرضه می شوند که خیلی ها به دنبال خرید انواع متعدد کوپ در رنگ ها و کیفیت متفاوت از معادن سنگ هستند که بعد ها به صورت سنگ های ساختمانی همچون مانند: مرمریت، تراورتن، مرمر و گرانیت در می آید.

فروش کوپ ممتاز

رساندن سنگ خام از معدن به کارخانه

برای رساندن سنگ از معدن به کارخانجات ها از تولید و فراوری سنگ در محل معدن به صورت درجه بندی بریده می شود و قطعات با ابعاد مختلفی بارگیری توسط لدر ها بر روی تریلی ها  و به سمت کارخانه مقصد  حرکت می کنند. ابعاد سنگ استخراج شد از معدن کوپ ها به صورت زیر دسته بندی می شوند:

  1. تک کوپ: نوع سنگ خام است که به شکل مکعب مستطیل با وزنی حدودا 25 تن به صورت تکی در هر تریلی بارگیری می شود.
  2. دو کوپ: سنگ خام در ابعاد کوچک تر که دو قطعه آن در یک تریلی بارگیری می شود که قیمت پایینتری  نسبت به تک کوپ دارد.
  3. سه کوپ لاشه: سنگ خامی که به صورت 3 تایی یا بیشتر بر روی یک کفی تریلر بارگیری می شود را سه کوپ و تخته سنگ هایی را که اندازه یک بعد آنها به مراتب از بعد های دیگر کمتر است را لاشه می نامند.

 

به درستی می توانید با کارشناسان مجموعه مشاوره و راهنمایی لازم برای خرید را انجام دهید. هر چقدر رنگ سنگ به رنگ سفید نزدیک تر باشد می توان گفت که کیفیت و قیمت بالاتری دارد.

پیش خرید سنگ و انتخاب نمونه های مورد نیاز به صورت اینترنتی انجام می شود و می توانید با در نظر داشتن لیست قیمت ها و کیفیت هر سنگ، کوپ تراورتن عباس آباد مورد نیاز خود را ثبت سفارش نمایید.

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “کوپ تراورتن عباس آباد”