مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ اسلب تراورتن و قیمت فروش آن در محلات

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش سنگ اسلب تراورتنسنگ اسلب تراورتن و ویژگی های آنسنگ اسلب تراورتنقیمت سنگ اسلب
اسلب بوک مچ تراورتن

سنگ اسلب تراورتن در معادنی بسیار مشهور و معروف در محلات و شهرهای اطراف تولید و فرآوری می شود و قیمت فروش آن به تمام نقاط ایران امکان پذیر است.

قیمت فروش سنگ در میزان خرید و ثبت سفارش اهمیت ویژه ای دارد چرا که قبل از ثبت سفارش میزان هزینه ها در نظر گرفته می شود.

تراورتن گردویی
تراورتن گردویی

سنگ اسلب تراورتن به صورت گسترده ای مورد اتسقبال قرار گرفته است و سنگ های تراورتن اسلب حاجی آباد، اسلب آتشکوه، اسلب تراورتن گردوئی، سنگ اسلب قرمز آذرشهر در ردیف سنگ های اسلب تراورتن قرار گرفته است.

قیمت فروش سنگ اسلب تراورتن

قیمت فروش سنگ اسلب تراورتن به میزان تقاضای بازار بستگی دارد و برای پیمانکاران و یا  مصرف کننده های عمده در شهر محلات این امکان فراهم است که بتوانند با کمترین قیمت و با کیفیتی برتر اقدام به خرید نموده و بهترین سنگ اسلب تراورتن تهیه و آماده سازی خواهد شد.

تراورتن قرمز آذر شهر
تراورتن قرمز آذر شهر

سنگ تراورتن و سنگ چینی سفید و همچنین سنگ مرمریت از جمله سنگ های ساختمانی هستند که به صورت اسلب هم در بازار داخلی مصرف می شوند و هم برای بازار خارجی برای صادرات از آن ها استفاده می شود.

اسلب تراورتن سیلور
اسلب تراورتن سیلور

قیمت فروش هر یک از انواع سنگ تراورتن یه عواملی مانند کیفیت، رنگ و تناژ مورد نیاز بستگی دارد و علاوه بر آن سنگ ها بر اساس معادنی که از آن استخراج می شوند طبقه بندی شده و برای فروش آماده می شوند.

 

سنگ اسلب تراورتن و ویژگی های آن

سنگ سفید عباس آباد از جمله معروف ترین سنگ های ساختمانی تراورتن است که در جهان مشهور بوده و اسلب سنگ تراورتن آن مورد مصرف بسیاری از پروژه ها قرار می گیرد.

 

اسلب تراورتن عباس آباد
اسلب تراورتن عباس آباد

زیبایی و مقاومت بالا و صیقل پذیری بسیار خوب سنگ تراورتن آن را برای نمای ساختمان مناسب کرده است.

استفاده از اسلب سنگ ساختمانی بسیار مورد پسند است و همین امر موجب شده است که شرایط فروش و پیش خرید و ثبت سفارش انواع اسلب تراورتن فراهم آید.

 

سنگ اسلب تراورتن

به سنگ های که به ابعاد بزرگ اشاره دارد که ابعاد بالاتری از  120*120 برخوردار است. فراوری سنگ های اسب با سنگ های تایل متفاوت بوده و به صورت خط اسلب تولید و فراوری شده است. سنگ اسلب با ضخامت دو سانتی متر و 3 سانتی متر مورد فراوری قرار گرفته است که با دارا بودن دو دستگاه اره به تولید و فرآوری به انواع سنگ اسلب می پردازد.

 

قیمت سنگ اسلب

به پارامتر جنسیت و ضخامت و همچنین ابعاد درخواستی که هر آنچه از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد به نسبت به افزایش قیمت مواجه است.

همانطور که قیمت سنگ اسلب نیز متاثر از فاکتور های متعددی می باشد بعد از نوع سنگ و خاستگاه آن که ممکن است سنگ داخلی یا خارجی باشد فاکتور هایی مانند سایز اسلب، ضخامت، جهت برش(بی موج و موج دار) نوع فراوری، بوک مچینگ ومقدار سفارش و برخی برخی فاکتور های دیگر قیمت سنگ اسلب را تعیین می کند. این قیمت برای انوع مختلف سنگ با کیفیت عالی بوده و تفاوت قیمت فقط به نوع سنگ و نوع ساب خوردگی و کیفیت آن بستگی دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سنگ های اسلب همراه با لیست قیمت با ما در ارتباط باشید.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “سنگ اسلب تراورتن و قیمت فروش آن در محلات”