مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار عرضه سنگ تراورتن طرح چوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ تراورتن طرح چوبفروش تراورتن طرح چوبمعرفی اجمالی  سنگ تراورتن طرح چوبسنگ طرح چوب فرآوری های گوناگونی دارد از جمله :قیمت استون طرح چوب:

بازار عرضه سنگ تراورتن طرح چوب در شهرستان محلات و با قیمتی مناسب و باور نکردنی، شهر محلات مهد سنگ تراورتن می باشد برای خرید انواع سنگ تراورتن با قیمت هایی فوق العاده با مجموعه ما در ارتباط باشید.

سنگ تراورتن طرح چوب

تراورتن طرح چوب در رنگ روشن و تیره موجود می باشد. این سنگ به لحاظ شباهت به چوب به این نام شهرت گرفته است.در حال حاضر یکی از پرفروش ترین انواع سنگ تراورتن در بازار عرضه سنگ های ساختمانی، سنگ تراورتن طرح چوب می باشد.

سنگ تراورتن طرح چوب را معمولا برای پله های داخل ساختمان و دیواره های راه پله ها استفاده می کنند. تا نما و زیبایی خاصی را به راه پله بدهد.

همچنین از سنگ تراورتن طرح چوب برای روی کابینت نیز استفاده می شود.

فروش تراورتن طرح چوب

تراورتن طرح چوب در ردیف تراورتن های قیمت مناسب می باشد و می توان از آن در متراژ های زیاد در ساختمان استفاده نمود . طرحی مانند چوب اما از جنس سخت سنگ.سنگ تراورتن طرح چوب  یا تراورتن گردویی جزو سنگ های ساختمانی لاکچری می باشند.

تراورتن طرح چوب

بسته به شرایط مختلف و نظر طراحان دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان در هر دوره ای برخی از مدل های سنگ تراورتن همچون سنگ تراورتن طرح چوب از میزان فروش بسیار بالایی در بازار عرضه سنگ تراورتن برخوردار می باشد و اکثر شرکت های ساختمان سازی و پیمانکاران از این سنگ تراورتن برای نمای داخلی و خارجی ساختمان های خود استفاده می کنند.

معرفی اجمالی  سنگ تراورتن طرح چوب

معادن سنگ تراورتن طرح چوب در استان مرکزی در شهرستان محلات واقع شده است. استان مرکزی دارای تعداد زیادی معادن تراورتن و مرمریت است.رنگ تراورتن طرح چوب خردلی با خطوط قهوه ای و سیاه به صورت نامنظم در سطح این سنگ وجود دارد. شباهت ظاهری این نوع سنگ به طرح چوب، نام آن را استون طرح چوب نامگذاری کرده اند. این سنگ از نظر ساب پذیری ضعیف در مرحله ساب، خط و خش های آن برطرف میگرد به صورت کامل صیقل نمیشود. در این حال زیبای این محصول آنقدر زیاد است که بدون ساب هم محیط را زیبا می کند. این سنگ به دلیل رنگ زیبا، قیمت نسبتا ارزان و از جمله پرکاربرد ترین سنگ های ساختمانی است.

بازار عرضه سنگ تراورتن طرح چوب
بازار عرضه سنگ تراورتن طرح چوب

سنگ طرح چوب فرآوری های گوناگونی دارد از جمله :

  1. سنگ طرح چوب بادبر
  2. سنگ طرح چوب شیاری
  3. سنگ طرح چوب سابیده
  4. سنگ طرح چوب کات بروکن
  5. سنگ طرح چوب بوش همر
  6. و…

قیمت استون طرح چوب:

قیمت سنگ طرح چوب به عوامل مختلفی بستگی دارد عبارت اند از:

  • طرح و رنگ 
  • بر اسای نوآوری(چرمی، شیاردار، کات بروکن و …)
  • به صورت 40 طولی و اسلب فراوری میشود
  • و…

فرم مربوطه به درخواست مورد نظر را پر کرده و برای ما ارسال نماید. ما در اسرء وقت با شما تماس میگیریم.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “بازار عرضه سنگ تراورتن طرح چوب”